775 07 07 12

info@global-sport.cz

Nakupte ještě za 3000,- pro dopravu ZDARMA!

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Formuláře

Formuláře

Reklamační formulář

Zboží nedorazilo do cíle v pořádku? Snažíme se vám zboží doručovat co nejrychleji, ale je možné, že se občas cestou něco pokazí, rozbije, nebo zkrátka nedorazí 100% v pořádku. A to nás samozřejmě moc mrzí. Vážíme si vaší důvěry, a proto uděláme vše tak, abyste se na nás mohli spolehnout a zboží příště dorazilo bez komplikací jednoduše k cíli.

Pokud zboží nepřišlo v očekávaném stavu, stačí dvakrát šlápnout do pedálů. Při prvním šlápnutí si stáhnete a vyplníte reklamační formulář. Při tom druhém nám zboží spolu s formulářem a dokladem o zakoupení pošlete nebo donesete zpět. A o zbytek už se postaráme my. 

Reklamované zboží pošlete nebo doneste zpět na tuto adresu: Global - Sport CZ s.r.o., Havlíčkova 1016, Pardubice 530 02

Formulář pro vrácení zboží

Jestliže si s produktem nesednete, můžete nám ho vrátit. Co to pro vás znamená? Vytisknout a vyplnit formulář pro vrácení a spolu se zbožím a dokladem o nákupu nám ho poslat zpět. Nechtěné zboží tak dorazí jednoduše k cíli. Ovšem mějte na paměti, že zboží musíte vrátit během 14 dnů od zakoupení, abychom vám vratku mohli uznat.

Má zboží, které vracíte, originální obal? V tom případě ho prosím zabalte tak, aby originální obal nebyl nijak poškozený. A to ani třeba lepicí páskou. Děkujeme, že se na vás můžeme spolehnout.

Zboží posílejte zpět na tuto adresu: Global - Sport CZ s.r.o., Havlíčkova 1016, Pardubice 530 02

Formulář pro výměnu zboží

Dorazila vám objednávka, vy jste si zboží vyzkoušeli, ale zjistili, že vám nesedí? Nebo vám sedí, ale představovali jste si ho jinak? To není nic neobvyklého. A pro vás není nic jednoduššího, než si zboží nechat vyměnit za jinou velikost, barevnou variantu nebo zkrátka za něco úplně jiného. A my to pro vás uděláme bez poplatků za další dopravu k vám.

Jak na to? Stačí vytisknout a vyplnit formulář pro výměnu a spolu se zbožím a dokladem o nákupu nám ho poslat zpět. Nechtěné zboží tak dorazí jednoduše k cíli. Ovšem mějte na paměti, že zboží můžete vyměnit během 14 dnů od zakoupení, abychom vám výměnu mohli uznat.

Má zboží, které vracíte, originální obal? V tom případě ho prosím zabalte tak, aby originální obal nebyl nijak poškozený. A to ani třeba lepicí páskou. Děkujeme, že se na vás můžeme spolehnout.

Zboží, které chcete vyměnit posílejte na tuto adresu: Global - Sport CZ s.r.o., Havlíčkova 1016, Pardubice 530 02

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2023, Global - Sport CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky