775 07 07 12

info@global-sport.cz

Nakupte ještě za 3000,- pro dopravu ZDARMA!

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod O nás

GLOBAL SPORT znamená rychlost, spolehlivost, jednoduchost

Na tom pracujeme už od roku 2006, kdy GLOBAL SPORT udělal první krůčky. Láska ke sportu a touha dělat poctivý byznys svedla dva spolužáky dohromady. Z prvních krůčků se staly první ujeté kilometry a GLOBAL SPORT se začal rozjíždět. Od té doby se toho hodně změnilo, ale dvě věci se vždy podařilo udržet – cenné zkušenostisport dostupný pro všechny.

Přinášíme svobodu být sám sebou 

Svoboda být sám sebou je pro nás stěžejní a chceme ji dopřát i našim zákazníkům. Chceme, aby byli šťastní, a toho docílí pouze nezávislostí. Přesně proto je cyklistika perfektní. Oblečete se, nasednete a jedete. Dáte si do těla, vyplavíte pár endorfinů. A nikoho k tomu nepotřebujete.

O společnosti Global Sport

Ustrojíme vaše kolo i vás

 Abyste se mohli nerušeně oddávat své cyklo vášni, potřebujete spolehlivé vybavení. V GLOBAL SPORTU jsme zásadoví a nikdy netvrdíme, že jsme výjimeční. Naším hlavním cílem je nabídnout vám co nejširší spektrum cyklo vybavení na jednom místě. Zkrátka ustrojit vaše kolo i vás.

S námi vždy jednoduše k cíli

S námi jednoduše k cíli dorazí každý cyklista – nadšenec i příležitostný jezdec. U GLOBAL SPORTU najdete přes 25 tisíc kvalitních produktů pro normální cyklisty, ale i jinak zaměřené sportovce. Letní nebo zimní sporty, indoor, outdoor, fitnes, pro dospělé i pro děti. Zkrátka vše, na co si vzpomenete.

Co slíbíme, to splníme. A vy to víte.

Jednoduchý, spolehlivý e-shop spolu s čestným a lidským přístupem posouvá GLOBAL SPORT na stupně vítězů v zákaznickém hodnocení. Na Heuréce máme bezmála 100% kladné hodnocení. Hřeje nás, že se k nám vracíte, a to hlavně díky perfektní komunikaci, osobnímu nasazení i rychlosti dodání. Nepolevíme v ničem, čeho si na nás vážíte.

Rychlé vyřízení každé objednávky

Spolehnout se můžete i na naše skladové zásoby. V GLOBAL SPORTU se snažíme, abychom neměli vyprodáno. To by totiž znamenalo přerušení dodávek štěstí pro všechny. Ačkoliv někdy se to samozřejmě může stát. Více než 99 % sortimentu pravidelně ověřujeme u dodavatelů, a tak je vše k dostání během několika dnů. Díky tomu můžeme zaručit rychlé vyřízení každé objednávky.


Heuréka ověřeno zákazníky

Příjemný zážitek kdykoliv

„Zakládáme si na příjemné, rychlé, osobní komunikaci a jsme rádi, že si nás za to zákazníci chválí. Kdybyste i vy potřebovali s čímkoliv poradit, obraťte se na nás například přes poradnu nebo nám kdykoliv napište na info@global-sport.cz. Obratem se vám ozveme zpátky.”

Martin Brandstein, jednatel společnosti


 

Šlápněte do pedálů a přijeďte na pardubickou výdejnu

Vyzvednout si svou objednávku. Veškeré zboží předem objednané na našem e-shopu si můžete bezplatně vyzvednout na naší výdejně v Pardubicích.

Zapamatujte si:

Havlíčkova 1016, náměstí Československých legií Pardubice.

Jsme vám k dispozici PO-PÁ v časech:

  • 9–12 h
  • a pak 14–17 h.

Nenechte si ujet pravidelné akce

Během roku pro vás připravujeme řadu zajímavých akcí. Nenechte si žádnou z nich ujet. Jak na to? Stačí zadat e-mail a přihlásit se k odběru newsletterů. Díky tomu už žádnou akci nepropásnete, a navíc se o nich dozvíte s předstihem.

Milníky na naší cestě

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2022, Global - Sport CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky