775 07 07 12

info@global-sport.cz

Nakupte ještě za 3000,- pro dopravu ZDARMA!

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod O nás

GLOBAL SPORT znamená rychlost, spolehlivost, jednoduchost

Na tom pracujeme už od roku 2006, kdy GLOBAL SPORT udělal první krůčky. Láska ke sportu a touha dělat poctivý byznys svedla dva spolužáky dohromady. Z prvních krůčků se staly první ujeté kilometry a GLOBAL SPORT se začal rozjíždět. Od té doby se toho hodně změnilo, ale dvě věci se vždy podařilo udržet – cenné zkušenostisport dostupný pro všechny.

Přinášíme svobodu být sám sebou 

Svoboda být sám sebou je pro nás stěžejní a chceme ji dopřát i našim zákazníkům. Chceme, aby byli šťastní, a toho docílí pouze nezávislostí. Přesně proto je cyklistika perfektní. Oblečete se, nasednete a jedete. Dáte si do těla, vyplavíte pár endorfinů. A nikoho k tomu nepotřebujete.

O společnosti Global Sport

Ustrojíme vaše kolo i vás

Abyste se mohli nerušeně oddávat své cyklo vášni, potřebujete spolehlivé vybavení. V GLOBAL SPORTU jsme zásadoví a nikdy netvrdíme, že jsme výjimeční. Naším hlavním cílem je nabídnout vám co nejširší spektrum cyklo vybavení na jednom místě. Zkrátka ustrojit vaše kolo i vás.

S námi vždy jednoduše k cíli

S námi jednoduše k cíli dorazí každý cyklista – nadšenec i příležitostný jezdec. U GLOBAL SPORTU najdete přes 25 tisíc kvalitních produktů pro normální cyklisty, ale i jinak zaměřené sportovce. Letní nebo zimní sporty, indoor, outdoor, fitnes, pro dospělé i pro děti. Zkrátka vše, na co si vzpomenete.

Co slíbíme, to splníme. A vy to víte.

Jednoduchý, spolehlivý e-shop spolu s čestným a lidským přístupem posouvá GLOBAL SPORT na stupně vítězů v zákaznickém hodnocení. Na Heuréce máme bezmála 100% kladné hodnocení. Hřeje nás, že se k nám vracíte, a to hlavně díky perfektní komunikaci, osobnímu nasazení i rychlosti dodání. Nepolevíme v ničem, čeho si na nás vážíte.

Rychlé vyřízení každé objednávky

Spolehnout se můžete i na naše skladové zásoby. V GLOBAL SPORTU se snažíme, abychom neměli vyprodáno. To by totiž znamenalo přerušení dodávek štěstí pro všechny. Ačkoliv někdy se to samozřejmě může stát. Více než 99 % sortimentu pravidelně ověřujeme u dodavatelů, a tak je vše k dostání během několika dnů. Díky tomu můžeme zaručit rychlé vyřízení každé objednávky.


Heuréka ověřeno zákazníky

Příjemný zážitek kdykoliv

„Zakládáme si na příjemné, rychlé, osobní komunikaci a jsme rádi, že si nás za to zákazníci chválí. Kdybyste i vy potřebovali s čímkoliv poradit, obraťte se na nás například přes poradnu nebo nám kdykoliv napište na info@global-sport.cz. Obratem se vám ozveme zpátky.”

Martin Brandstein, jednatel společnosti


Šlápněte do pedálů a přijeďte na pardubickou výdejnu

Vyzvednout si svou objednávku. Veškeré zboží předem objednané na našem e-shopu si můžete bezplatně vyzvednout na naší výdejně v Pardubicích.

Zapamatujte si:

Havlíčkova 1016 (náměstí Československých legií)

Jsme vám k dispozici PO-PÁ v časech:

  • 9–12 a 13–17h

Náš Global - Sport team

  Martin

Šlape do toho naplno ve všech směrech, tak abychom vám mohli vždy přinést co nejpříjemnější, nejjednodušší a nejefektivnější nákup.

Lucie

Rozjede to na sociálních sítích, kde jsme zatím nebyli vůbec aktivní. Prošla všemi pozicemi ve firmě a může do toho tedy šlápnout kdekoliv je potřeba.

Jana

Bude se snažit vám vždy vyjít maximálně vštříc. Přijemná komunikace je základem všeho co děláme. Stejně tak úsměv při výdeji objednávky.

Ruda

Pečlivě a efektivně chystá i balí každou objednávku, tak aby byla co nejdříve v pořádku u vás.

Milan

Šlape do toho na expedici společně s Rudou, tak abychom byli schopni vyřídit maximální možné množství objednávek.

Milníky na naší cestě

Nenechte si ujet pravidelné akce

Během roku pro vás připravujeme řadu zajímavých akcí. Nenechte si žádnou z nich ujet. Jak na to? Stačí zadat e-mail a přihlásit se k odběru newsletterů. Díky tomu už žádnou akci nepropásnete, a navíc se o nich dozvíte s předstihem.

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2024, Global - Sport CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky